- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Platina

Platina je vzácný kov, který má mnoho využití v...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

5 tipů, jak získat výhodnější hypotéku

Úroky hypoték na Slovensku stále patří k nejnižším v...

3 důvody, proč se vyplatí digitální hypotéka

Bankovní služby se stále více digitalizují a hypotéka není...

Nejoblíbenější rekreační destinace: CHORVATSKO

Podívejte se s námi na to, co nabízí Chorvatsko! Vybrali jsme pro vás nejen TOP NEMOVITOSTI, ale také TOP DOVOLENÉ NABÍDKY.

Chorvatsko – jedna z nejoblíbenějších destinací, kterou si v loňském roce užilo více než 400 000 slovenských rekreantů. Průzračné moře, čisté pláže, řada historických památek, krásné národní parky či kvalitní noční život. Toto je jen pár důvodů, proč Chorvatsko učarovalo mnohým z nás. Země tisíců ostrov, jak bývá Chorvatsko nazýváno, leží u Jaderského moře. To bývá u nás familiárně označováno jako „slovenské“. Chorvaté jsou známí svou pohostinností a dobrosrdečností. Chorvatsko je v současnosti považováno za jednu z nejbezpečnějších lokalit.

Co jste možná o Chorvatsku nevěděli:
Chorvatům se připisuje vynalezení kravaty
americký Bílý dům je postaven z kamene těženého v Chorvatsku
Chorvatsko je domovem známého psího plemene – dalmatina
našla se zde největší lanýž na světě
Chorvatsko nonstop? Proč ne?
K dokonalé idylce přímořské země neodmyslitelně patří i malebné nemovitosti. Všudypřítomné bazény, vily s exotickými zahradami či bungalovy z dalmatského kamene. Podívali jsme se na to, jaké nemovitosti v Chorvatsku najdete a vybrali to nejlepší.

Útulná rodinná vila
Nachází se 400 m od moře ve vilové čtvrti. Má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, velkou terasu s markýzou a venkovní krb. K dispozici jsou 2 parkovací místa. Prodává se také se zařízením.

Bungalov jen 15 m od moře
Dům se nachází v Rogoznici. Je situován v tiché lokalitě – jen 15 m od moře, v blízkosti pěkného zálivu s oblázkovými plážemi. K domu patří také dvůr s krbem.

Novostavba luxusního rodinného domu
Novostavba rodinného domu nabízí krásný výhled na moře a dokonalý komfort. Nachází se na ostrově Krk. Patří k němu upravená zahrada s terasou, bazén a dvě parkovací místa.

Malebný kamenný bungalov
Malebný dům na samotě obklopený nedotčenou přírodou nabízí nejen příjemný interiér, ale také kouzelný exteriér s bazénem. Jedná se o kompletně zařízenou novostavbu.

Lukrativní kamenná rezidence
Nachází se v blízkosti nejznámější a nejkrásnější pláže Jadranu – Zlatni rat. V domě se nacházejí 3 ložnice (celkem 6 lůžek), 2 koupelny, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. U vily je prostorná zahrada lemovaná borovicemi a vinnou révou. Hustá vegetace poskytuje dostatek soukromí a klidu.
VELKÝ LETNÍ SPECIÁL – Nejoblíbenější prázdninové destinace: CHORVATSKO

Krásná vila s bazénem
Vila je součástí projektu VILLAS GUDUCE, v jehož rámci bylo vybudováno až 15 samostatných vil. Patří k ní zahrada, samostatný bazén a velký altán vhodný pro večerní posezení a grilování. Je kompletně zařízená a vybavená funkčně i esteticky.

Moderní novostavba v klidné lokalitě
Luxusní vilu naleznete v klidné vesničce Sinožici v oblíbené oblasti chorvatské Istrie. Jedná se o moderní novostavbu, která se rozprostírá na výborně udržovaném pozemku. Součástí nemovitosti je velký bazén s hydromasážními tryskami, krytá letní kuchyně s grilem a dvě parkovací místa. Zahrada je vybavena automatickým zavlažováním.

300letý kamenný dům
Kamenný dům s třísetletou historií prošel kompletní rekonstrukcí. Nachází se 100 m od moře – v exkluzivním letovisku v těsné blízkosti Zadaru. Je součástí původní kamenné zástavby. Patří k němu také zahrada s příjemným posezením.

Rodinný dům s dokonalým výhledem
Nemovitost je situována v oblíbené turistické destinaci – Rogoznice, pouhých 50 m od moře. Je orientován na západ a poskytuje tak nádherný výhled na romantické západy slunce. Na venkovní terase se nachází bazén a krytý přístřešek s grilem a příjemným posezením.

Luxusní vila s exotickou zahradou
Tato luxusní rodinná nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti moře – v krásné a klidné písečné zátoce. Dvě patra nabízejí dokonalý komfort. Terasa poskytuje kouzelný otevřený výhled na moře. Dostatek soukromí zajišťuje zahrada s exotickými květinami, ovocnými stromy a vysokými palmami. Součástí nemovitosti je také vyhřívaný bazén, jacuzzi pro 6 osob, sauna a letní kuchyně s krbem.

Nečekejte! Zažijte Chorvatsko na vlastní kůži UŽ TEĎ!
Nechcete kupovat nemovitost, ale přesto toužíte zažít Chorvatsko na vlastní kůži? Na břehu Jaderského moře můžete ležet už příští týden. Vybrali jsme pro vás pár zajímavých nabídek dovolené od společnosti Tatratour.

TOP DOVOLENÉ NABÍDKY od TATRATOUR!
Hotel: PINIJA**** Lokalita: DALMACE – PETRČANE
Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Petrčane, na přírodním poloostrově s borovým lesoparkem. Areál hotelu se rozprostírá přímo u pláže jen cca 250m od centra letoviska Petrčane. Město Zadar je vzdáleno 12 km – jezdí zde i pravidelná autobusová doprava. Zjistit více o nabídce.

Hotel: MIMOSA Lokalita: ISTRIE RABAC
Hotel Mimosa se nachází v úchvatném zeleném zálivu Maslinica obklopeném olivovníky, cypřišovými a dubovými háji – jen 50 m od pláže. Ve 300 m vzdáleném centru Rabacu na vás čeká bohatý denní i noční život, množství obchůdků, barů a restaurací. Přes letovisko jezdí prázdninový vláček. 2 km od hotelu leží starobylé městečko Labin s malebnými uličkami a renesanční a barokní architekturou. Zjistit více o nabídce.

Hotel: OLYMPIA Lokalita: DALMACE – VODICE
Hotel je vzdálen asi 600 m od centra letoviska Vodice plného kaváren, restaurací a barů s otevřenými terasami. Je situován přímo u pláže a promenády vedoucí do centra Vodic. Do centra městečka jezdí prázdninový vláček. Zjistit více o nabídce.

Hotel: NOVI RESORT DE LUXE APARTMÁNY Lokalita: ISTRIE NOVI VINODOLSKI
Hotelový resort Novi Resort & Spa naleznete přímo u překrásné dlouhé pláže s pozvolným vstupem do moře na okraji malebného městečka Novi Vinodolski. Nachází se 3 km od centra letoviska. Zjistit více o nabídce.

Hotel: KATARINA Lokalita: ISTRIE – SELCE
V blízkosti centra známého letoviska Selce a městské promenády s množstvím kaváren, restaurací, cukráren, barů s otevřenými terasami a obchůdků se suvenýry naleznete hotel Katrina. Nachází se asi 100 m od pláže vybavené lehátky a slunečníky. Zjistit více o nabídce.

Hotel: HVAR, Lokalita: DALMACE – HVAR
Hotel uprostřed zeleného borovicového lesoparku asi 150 m od pláže s pozvolným vstupem do moře, 80 m od kamenité pláže a upravených kamenných desek a asi 100 m od pobřežní promenády do centra starobylého městečka Jelsa s obchůdky, kavárničkami, cukrárnami a restaurace.

- Komerční sdělení-live magazin