- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Platina

Platina je vzácný kov, který má mnoho využití v...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

5 tipů, jak získat výhodnější hypotéku

Úroky hypoték na Slovensku stále patří k nejnižším v...

3 důvody, proč se vyplatí digitální hypotéka

Bankovní služby se stále více digitalizují a hypotéka není...

Nejoblíbenější rekreační destinace: ITÁLIE

Tyto kouzelné nemovitosti koupíte v malebné Itálii.
Krásné pláže, skvostná architektura, historické památky, romantika a dobré jídlo. To vše na vás čeká, až se rozhodnete navštívit Itálii. Země doslova dýchá uvolněnou atmosférou. Se sklenkou vína v ruce si Italové užívají život naplno. Umí si vychutnávat nejen zábavu, ale i odpočinek. K Itálii neodmyslitelně patří siesta – zde bychom určitě uvítali více i doma na Slovensku. Nejen požitkáři, ale i milovníci historie si v Itálii přijdou na své – naleznete zde totiž až 80% všech památek zapsaných v seznamu světového dědictví UNESCO.

Co jste možná o Itálii nevěděli:
nejstarší evropská univerzita se nachází v italské Bologni
na vrchu jedné italské hory se nachází 55 metrů dlouhý růžový zajíc
každý den vhodí turisté do fontány di Trevi v Římě kolem 3000 €
VELKÝ LETNÍ SPECIÁL – Nejoblíbenější prázdninové destinace: ITÁLIE

Itálie kdykoli se vám zachce? Proč ne?
Krásné kamenné domy spjaté s přírodou, obklopené olivovníky a vinicemi, architektura, která doslova dýchá romantikou. Podívali jsme se na to, jaké nemovitosti jsou v Itálii aktuální na prodej – to nejlepší naleznete v tomto článku.

Apartmány v oblíbené lokalitě
Apartmány se nacházejí v nádherném domě, který je postaven v typickém toskánském stylu. Z domu je nádherný výhled na okouzlující přírodu kolem. Na pozemku se nachází společný bazén o rozměrech 7x15m.

Vila s krásným panoramatickým výhledem
Vila je vzdálena pouhých pět minut od centra obce Cetona. Veškerá občanská vybavenost je tak snadno dosažitelná. Obchody, restaurace, kavárny, lékaře a školy naleznete v pěší vzdálenosti. Díky vyvýšené poloze nabízí panoramatický výhled na krásu toskánské přírody.

Dům v srdci přírody
Nabízená nemovitost se nachází v srdci nádherné přírody v Umbrii. Okolí je velmi klidné. Celý dům byl nedávno zrekonstruován. Při rekonstrukci byly použity vysoce kvalitní materiály. Na pozemku se nachází bazén a olivovníky.

Dům s bazénem obklopený zelení
Tento nádherný dům se nachází v oblíbené turistické destinaci v Toskánsku. Dům je umístěn v klidné a tiché lokalitě. Okolí je obklopeno nádhernou zelenou přírodou.

Dům s dokonalým interiérem i exteriérem
Tento nádherný dům se nachází v tiché lokalitě v Umbrii, poblíž vesnice Orvieto. Dům je obklopen okouzlující zelenou přírodou. Okolí nabízí naprostý klid a bezpečí.

Vila s výhledem na moře
Dům je obklopen překrásnou toskánskou přírodou. Místo nabízí naprostý klid a bezpečí. Moře s nádhernou pláží se nachází pouhých 10 km od nemovitosti. Nejbližší letiště je vzdáleno jen 40 km.

Historická vila v rustikálním stylu
Historická vila s kamennými obklady a původními prvky po rekonstrukci s veškerým komfortem. Několik hektarů pozemku. Vlastní bazén a krytá garáž v ceně.

Malebný domek obklopený zelení
Dům je zasazen do nádherné zelené přírody. Lokalita je velmi klidná a nabízí naprostý klid a soukromí. Dům byl nedávno rekonstruován, je tedy ve vynikajícím stavu a nebude vyžadovat v dohledné době žádné dodatečné investice. K nemovitosti patří také 2 menší domky.

Exkluzivní venkovský dům
Exkluzivní prostorný dům nádherně zapadá do okolního prostředí. Je obklopen kouzelnou zahradou. Při rekonstrukci domu byla zachována jeho původní dispozice. Casale Marittimo je okouzlující městečko ležící na kopci nedaleko pobřeží Tyrhénského moře uprostřed přírody, olivovníků a vinic.

2-pokojový byt – levnější než v Bratislavě
Krásný slunný byt s výhledem na moře. Slunečná písečná pláž se nachází jen 50 metrů od apartmánu. Je vhodný k celoročnímu bydlení, případně k pronajímání v sezóně.

Poznávejte Itálii UŽ NYNÍ!
Už déle uvažujete o dovolené v Itálii? Nechcete kupovat nemovitost, ale přesto ho chcete zažít na vlastní kůži? V této malebné krajině můžete odpočívat příští týden. Vybrali jsme pro vás pár zajímavých nabídek dovolené od společnosti Tatratour.

TOP DOVOLENÉ NABÍDKY od TATRATOUR!
Hotel: PARCO TORRE CHIA Lokalita: SARDINIE – CHIA
Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Sardinie zhruba 250 m od krásné písečné hotelové pláže promíchané při vstupu drobnými kamínky. Možnost pěších procházek k nedaleké starobylé věži Torre Chia.

Hotel: FIESTA GARDEN BEACH Lokalita: SICÍLIE – CAMPOFELICE DI ROCCELLA
Je situován v klidné části malého sicilského městečka Campofelice di Roccella – přímo u hotelové písčito-oblázkové pláže. Zhruba 15 km od romantického městečka Cefalú s nákupními možnostmi – 10 km od vodního parku v Cefalú. Zjistit více o nabídce.

Hotel: FIESTA ATHÉNEE PALACE Lokalita: SICÍLIE – CAMPOFELICE DI ROCCELLA
Hotel naleznete v klidné části malého městečka Campofelice di Roccella. Areál hotelového komplexu končí přímo u zlatavé písčito-oblázkové pláže. Slunečníky a lehátka zdarma. Zjistit více o nabídce.

Hotel: SIMERI VILLAGE Lokalita: KALÁBRIE – SIMERI MARE
Areál hotelu se rozprostírá přímo u široké písečné pláže – na břehu Jónského moře v letovisku Simeri Mare. Ve vzdálenosti 18 km se nachází městečka Catanzaro s nákupními možnostmi (druhé největší město v Kalábrii). Zjistit více o nabídce.

Pro milovníky TOSKÁNSKA – Poznávací zájezd TOSKÁNSKO DE LUXE
Přesuny po Toskánsku jsou italským autokarem včetně center měst. Prohlídky během celého zájezdu s místním italským průvodcem a polopenzí jsou zahrnuty v ceně zájezdu.

- Komerční sdělení-live magazin